Drupal 5.0-dev - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Tagadelic offers dynamic urls. <br/>Visit example.com/tagadelic/list/2,1,5 to get the vocabularies 2,1 and 5 listed as tag groups. <br/>Visit example.com/tagadelic/chunk/2,1,5 to get a tag cloud of the terms in the vocabularies 2,1 and 5.<br/> Note that we limit to five vocabularies.
hu: A tagadelic dinamikus webcímek használatát teszi lehetővé.<br/>Az example.com/tagadelic/list/2,1,5 meglátogatásával a 2,1 és 5 számúszótárak címkéit jeleníti meg a modul különálló csoportokban.<br/>Az example.com/tagadelic/chunk/2,1,5 címen egy összevont címke felhő jelenik meg a 2,1 és 5 számú szótárakból.<br/>Legfeljebb öt darab szótár listázható így egyszerre.

en: Tagadelic configuration
hu: Tagadelic beállítások

en: Configure the tag clouds. Set the order, the number of tags, and the depth of the clouds.
hu: A címke felhők adatainak: a sorrendnek, címkék számának és a felhők mélységének beállítása.

en: Tags
hu: Címkék

en: by weight, ascending
hu: súly szerint csökkenő sorrendben

en: by weight, descending
hu: súly szerint kövekvő sorrendben

en: by title, ascending
hu: cím szerint növekvő sorrendben

en: by title, descending
hu: cím szerint csökkenő sorrendben

en: random
hu: véletlenszerűen

en: Tagadelic sort order
hu: Tagadelic sorrendezés

en: Determines the sort order of the tags on the freetagging page.
hu: A címkék megjelenítési sorrendjét határozza meg.

en: Amount of tags
hu: Címkék száma

en: The amount of tags that will show up in a cloud.
hu: Egy felhőben megjelenő címkék száma

en: Number of levels
hu: Szintek száma

en: The number of levels between the least popular tags and the most popular ones. Different levels will be assigned a different class to be themed in tagadelic.css
hu: A legnépszerűbb és legkevésbé népszerűbb címkék között kialakítandó szintek száma. Az eltérő szinteken lévő címkék más CSS stílust kapnak.

en: view all posts tagged with "@tag"
hu: @tag címkével jelölt tartalmak megtekintése

en: tags in @voc
hu: @voc címkéi

en: tags for @title
hu: @title címkéi

en: tags for the current post
hu: az aktuális tartalom címkéi

en: Block title
hu: Blokk cím

en: The title of the block as shown to the user.
hu: A blokk felhasználó számára megjelnített címe.

en: Tags to show
hu: Megjelenítendő címkék

en: The number of tags to show in this block.
hu: A megjelenítendő címkék száma.

en: Tagadelic makes weighted tag clouds from your taxonomy terms.
hu: A tagadelic súlyozott címke felhőket jelenít meg a taxonómia alapján.

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: more tags
hu: további címkék
